up

Ziema klāaaat!

12.12.2012.

Hei, hei! Mēs esam tepat! Nekur pazuduši neesam. Vasaras sezona laimīgi, bet gan stipri par ātru noslēgusies. Pagājušajā gadā vēl 27. decembrī sērfoju te pat Lielupes pludmalē, bet šogad jau decembra sākumā sāku domāt par ziemas sezonu. Ledusdēļiem slidas uztrītas un snovbordam slīdvirsmas sagatavotas. Atliek vien piefiksēt īsto brīdi, kad varēs kāpt uz ledus. Dzirdēju, ka pirmais makšķernieks jau esot izglābts, tātad, drīz būs arī ledus. Hi, hi! Bet, ja nopietni, katram, kurš plāno doties uz ledus vajadzētu padomāt par drošības pasākumiem, bet par to citreiz. Sekojiet līdzi info.

Kambīzes regate noslēgusies.

03.10.2012.

Labāk vēlu nekā nekad! Ar šādu moto man jāiesāk raksts par Kambīzes regates 2012 noslēguma sacensībām, jo tehnoloģijas mēdz pievilt un, līdz ar to aizkavējas arī svarīgākā info. Bet, šķiet, ka nu visas kļūmes esmu novērsis un tagad var ķerties vērsim pie ragiem. Pagājušajā svētdienā, 30. Septembrī Rīgas HES ūdenskrātuvē tika noskaidrots ātrākais frīraideris, un, tas ir neviens cits kā ilggadējais Race un Slalom disciplīnu tiesnesis – Arnis Krauklis.

Lasīt vairāk

Kopvērtējumā otro, bet 3. posmā 1. vietu ieguva Edgars Behmanis. Posma trešo vietu nosargāja Valdis Kļaviņš, bet kopvērtējuma spīdeklis viennozīmīgi ir Ēriks Voroņins, kuram šī ir tikai 2. (!) sezona uz vējdēļa. Vienā no braucieniem Ēriks finišēja pirmais un kopvērtējumā ieguva godpilno 3. vietu.

Interesanti fakti: Kambīzes regatē kopā piedalījās 22. dalībnieki. Arnis sacensību dienā kopumā veica 39,6 km. Distances garums – 2,9 km. Regates visu 3 posmu braucienu summa – 21. Balvu fonds ~ 700 Ls. Galvenā balva: Hewlett Packard portatīvais dators. Naudas balvas no Dāvanuserviss Ls 250 apmērā. Surfpro dāvanu karte Ls 50 + veicināšanas balvas visos posmos.

Paldies sakām ne tikai mūsu sponsoriem Hewlett Packard, Dāvanu serviss, SurfPro un Orbit, bet arī mūsu atbalstītājiem Ķekavas pagasta Padomei, Ķekavas sporta aģentūrai, IDK Sistēmas, Škutānes juridiskajam birojam un personīgi Ingai un Ivetai!

Rezultāt (3.posms un kopvērtējums).

Paslēpt saturu

Tiekamies svētdien!

29.09.2012.

Un, tātad, Kambīzes regates 3. posms norisināsies šosvētdien 30. Septembrī. Tiekamies HESā!

Kambīzes Regate 2012. trešais posms 30. septembrī!

25.06.2014.

Kurš būs 2012. gada ātrākais frīraideris? Kurš iegūs portatīvo datoru Hewlett Packard?

Izsludinām trešo, noslēdzošo Kambīzes regates 2012. trešo posmu uz 30. septembri. Sacensību vieta – Rīgas HES ūdenskrātuve Daugmales pusē iecienītajā sērfotāju pludmalē (braukšana zem “ķieģeļa” šajā dienā atļauta!).

Lasīt vairāk

Sacensības, nepiemērotas prognozes dēļ, var tikt atceltas 1 dienu iepriekš, t.i., sestdien, 29. septembrī ap plkst. 12:00.

Programma sacensību dienai:

09.00–10.30 – Dalībnieku reģistrācija
11.00 – Sacensību atklāšana un dalībnieku sapulce
12.00 – Pirmais iespējamais brauciens
18.00 – Apbalvošana

Mūs atbalsta: Hewlett Packard, Dāvanu serviss, SurfPro, Orbit.

Sekojam līdzi prognozei un jaunumiem mūsu mājaslapā. Tiekamies uz ūdens!

PDF Nolikums

Paslēpt saturu

KR 3. posma gaidās…

21.09.2012.

Labu laiku esam atpūtušies pēc KR 2. posma, lai atkal būtu modri un gatavotos pēdējam, izšķirošajam regates posmam. Raitis ir apkopojis rezultātus par 1. un 2. posmu un nu jau ir apmēram skaidrs, par kuru vietu, kurš braucējs varētu cīnīties kopvērtējumā. Lūk, rezultātu tabula!

Atgādinām, ka sacensības norisināsies kādā no septembra brīvdienām Rīgas HES ūdenskrātuvē Daugmales pusē ierastajā burāšanas vietā zem “ķieģeļa”.

Lasīt vairāk

Gribam vēl informēt, ka nepiemērotu laika apstākļu dēļ 3. posma rīkošanas laiks var tik pagarināts līdz 31. oktobrim!

Lai sacensības padarītu īpaši intriģējošas, šoreiz plānojam izlikt downwind slalom distanci, kas mazo spuru īpašniekus nostādīs līdzvērtīgākā pozīcijā ar pārējiem.

Kā jau ierasts, katrās sacensībās godalgoto vietu īpašnieki saņem balvas no SurfPro, Dāvanuserviss un Orbit, un kopvērtējuma uzvarētājs iegūst portatīvo datoru no Hewlett Packard.

Sekojiet līdzi prognozei un informācijai mūsu mājaslapā, kā arī draugiem.lv/vindserfings

Lai neaizmirstos – sacensības tiek izsludinātas 2 dienas iepriekš, tātad, ceturtdienā vai piektdienā. Tikmēr trenējam pavēja pagriezienus un tiekamies HESā!

Paslēpt saturu

Kambīze regate 2012 II posms. Bildes, rezultāti.

12.09.2012.

No malu malām apkopoju visas iespējamās bildes. Šeit varat lejupielādēt:

Rezultāti!

Lasīt vairāk

Paldies vēlreiz sponsoriem: Hewlett Packard, Davanuserviss.lv, SurfPro, Orbit

Gaidām atbilstošus laika apstākļus 3. posmam. Drīz nopublicēšu arī kopvērtējuma rezultātus pēc 2 posmiem.

Paslēpt saturu

Kambīze regate 2012 2. posms noslēdzies!

2012_0908_01
08.09.2012.

Šodien Rīgas HES ūdenskrātuvē norisinājās Kambīze regate 2012. 2. posms. Sacensībās piedalījās 20 burātāju. Pirmo vietu atkal ieguva ilggadējais sacensību tiesnesis Arnis Krauklis. Soli pa solim, tāpat kā iepriekšējā posmā, viņam sekoja Edgars Behmanis, kurš tikai par 1 punktu apsteidz 3. vietas īpašnieku Valdi Kļaviņu.

Lasīt vairāk

Arī Valdi mēs vairāk esam ieraduši redzēt tiesneša krēslā, bet šoreiz viņš pārsteidza ar pārdomātu izvēli sacensību inventārā, visos 7 braucienos startējot ar frīstaila dēli un 5.7 buru.

Mēdz teikt, ka visskumjākie ir 2. un 4. vietas ieguvēji. Edgaram vēl priekšā ir 3. regates posms, lai pierādītu sevi. Par 4. vietu man ir īpašs prieks un lepnums – mūsu Kambīzes godu aizstāvēja mans kolēģis Raitis Škutāns. Sirsnīgi apsveikumi!

Noslēgumā jāpiemin jaunie censoņi Namejs un Edžus, kuri kopā ar pieaugušajiem varonīgi cīnījās ar vēju, kurš brāzmās brīžiem sasniedza 12 m/s.

Paldies visiem, kas piedalījās un arī mūsu sacensību atbalstītājiem HEWLETT PACKARD, DĀVANUSERVISS.LV, SURF PRO un ORBIT.

Drīzumā ielikšu arī bildes. Tiksimies 3. regates posmā.

Paslēpt saturu

Kambīzes Regate 2012. Otrais posms 8. septembrī!

04.09.2012.

Izsludinām gatavību Kambīzes Regates 2012 2. posmam uz 8. septembri. Šobrīd prognoze izskatās pārliecinoša tādēļ, esiet gatavi šo sestdien, 8. septembrī pulcēties ierastajā sērfošanas vietā Rīgas HES ūdenskrātuvē Daugmales pusē (braukšana zem “ķieģeļa” šajā dienā atļauta!). Septembra beigas nav aiz kalniem, tādēļ sacensības steidzamies izsludināt savlaicīgi, lai varētu paspēt izvest startus vēl 3. regates posmā. Sacensības, nepiemērotas prognozes dēļ, var tikt atceltas 1 dienu iepriekš, t.i., piektdien, 7. septembrī ap plkst. 12:00.

Programma sacensību dienai:

09.00–10.30 – Dalībnieku reģistrācija
11.00 – Sacensību atklāšana un dalībnieku sapulce
12.00 – Pirmais iespējamais brauciens
18.00 – Apbalvošana

PDF Nolikums

Kas interesants?!

22.08.2012.

Labdien!

Tiem, kam 23. augusts ir brīvs aicinu doties uz Pāvilostu, kurā norisināsies viļņu burāšanas sacensības SurfPro Wave CUP 2012. Tā ir lieliska iespēja klātienē vērot, par ko Jūs, cienījamie apmācāmie, varat kļūt nākotnē! Būs spēcīgs vējš, augsti viļņi un galvu reibinoši triki labāko Baltijas valstu viļņu burātāju izpildījumā.

Viss sāksies plkst. 12:00 un norisināsies līdz pat vēlam vakaram. Ņemiet līdzi aparātus, video kameras un vēlams arī kaut ko siltāko mugurā. Tas tiešām būs tā vērts! Tiekamies Pāvilostā!

Apmācības augustā.

15.08.2012.

Sveiki burātāji!

Augustā apmācības norit pilnā sparā! Gribu visiem atgādināt, ka siltais laiks vēl kādu brīdi turpināsies. Ūdens ir silts, gaiss tāpat, lietojami ir īsie un plānie hidrotērpi. Redzēsim kāds būs Septembris, bet šobrīd patiešām ir silti. Viss rit savu gaitu, bet apmācības nedaudz esam pielāgojuši vējainajām dienām, lai izvairītos no skumjiem bezvēja brīžiem. Zvaniet dažas dienas iepriekš un vienosimies par Jums interesējošu laiku. Kādu laiku neesmu grafējis apmācāmos, jo vējš, kā zināms, bieži mīl atnākt dienās, kad saule ir noslēpusies aiz mākoņiem. Bet apsolos nākamreiz laboties un pabildēt, lai ziemas vakaros mēs visi varētu papriecāties par vasarā tik brīnišķīgi pavadīto laiku. Ja tā padomā, cik gan šobrīd ir labi! Ziema būs – pūtīs ledains vējš, snigs sniegs, un sals kniebs degunā. Steidzamies baudīt silto laiku, vēju un, protams, vindsērfingu!

Tiekamies uz ūdens!

VIA Ķekava 28. jūlijs

29.07.2012.

Vakar aizvadījām ļoti interesantu pasākumu Ķekavas pludmalē aiz baznīcas. Pasākuma VIA Ķekava ietvaros mūsu rīkotajās atrakcijās piedalījās 41 cilvēks. Mēs uzstādījām distanci, kuru bija jāpieveic iespējami ātri airējot ar airu dēli (SUP). Sataisījām ļoti daudz bildes, lai gandrīz katrs dalībnieks varētu priecāties par savu dalību.

Vēl bildes…

25.07.2012.

Tik daudz bilžu, ka jau esmu sajaucis kārtību, kurš pie mums mācījies jūnijā, kurš jūlijā. Šeit būs bildes, kuras esmu līdz šim palaidis garām. Domāju, ka tas vēl nav viss.

Apmācāmie Jūlijā

24.07.2012.

Kambīze regate 2012 1. posms bildēs. 2. daļa

19.07.2012.

Kambīze regate 2012 1. posms bildēs. 1. daļa

18.07.2012.

Ar vēju brāzmās līdz 15m/s vakar, Rīgas HES ūdenskrātuvē aizritēja Kambīze regate 2012 1. posms. 9 dalībnieku konkurencē, 7 braucienu kopvērtējumā, pirmo vietu ieguva Arnis Krauklis, otro, pavisam nedaudz atpaliekot – Edgars Behmanis un trijnieku noslēdza Kārlis Puriņš, kurš slaloma distancē startēja ar frīstaila inventāru. Sacensību pirmajā daļā ātrākais bija Arnis, bet vēlāk Edgars dažas reizes tomēr spēja līderi apsteigt un finišēt visiem pa priekšu. Interesanta cīņa izvērtās arī par 3 vietu, jo to varēja iegūt tikpat kā jebkurš dalībnieks, taču Kārlis spēja savu frīstailnieku dzīt ar slaloma dēļa cienīgu ātrumu un pat divas reizes finišēja otrais. Veicināšanas balvu saņēma Mārtiņš Niedols, par neatlaidīgu cīņu ar brāzmaino vēju. Bet, protams, jāuzteic ir pilnīgi visi dalībnieki par piedalīšanos sacensībās šajos, pietiekoši sarežģītajos apstākļos, jo daudziem šīs bija pašas pirmās sacensības.

Lasīt vairāk

Pateicamies mūsu atbalstītājiem par balvām no Dāvanu Serviss, SurfPro un Orbit, kā arī atgādinām, ka galveno balvu no Hewlett-Packard – portatīvo datoru saņems visu 3 posmu uzvarētājs. Tātad mūs vēl priekšā sagaida 2 spraigas un aizraujošas sacensības, kurās noskaidrosim ātrāko frīraideri Latvijā!

Sekojiet līdzi jaunumiem www.kambize.lv un citos vindsērfinga portālos, lai nenokavētu startus visnepiespiestākās atmosfēras sacensībās.

Kambīze regates 2012 1. posma rezultāti.

Paslēpt saturu

Kambīze regate 2012 1. posms noslēdzies

15.07.2012.

Sveicam pirmo trīs vietu ieguvējus:

1. Arni Kraukli
2. Edgaru Behmani
3. Kārli Puriņu

Sacensības tika aizvadītas sarežģītos apstākļos, kur vēja brāzmas sasniedza pat 15m/s! Rezultāti un plašāks apraksts par sacensībām drīzumā.

Kambīzes regate 2012 šo svētdien!

13.07.2012.

Un tā, visi frīraideri esiet gatavi šo svētdien, 15. jūlijā, startēt pirmajā Kambīzes regates posmā, Rīgas HES ūdenskrātuvē pie pieminekļa AKO Salaspils pusē (skat. karti).

Programma sacensību dienai:

09.00–10.30 – Dalībnieku reģistrācija
11.00 – Sacensību atklāšana un dalībnieku sapulce
12.00 – Pirmais iespējamais brauciens
18.00 – Apbalvošana

PDF Nolikums

Kambīzes apmācāmie bildēs jūnijs/jūlija sākums

09.07.2012.

Huh, nu gan daudz darbiņa pa šo laiku padarīts. Mūs ir apmeklējis krietns pulks apmācāmo. Centos arī ik pa laikam uztaisīt kādu bildi. Ja kāds sevi šeit nesaskata, nesatraucieties, nākamreiz noteikti man pajautājiet un bildes būs smile

Šī gan būs tikai pirmā daļa, man vēl ir krietna kaudzīte bildīšu sakrājies no citām reizēm, tādēļ neaizmirstiet ielūkoties Kambīzes lapā atkal pēc dažām dienām.

Sekojiet līdzi jaunumiem www.kambize.lv un citos vindsērfinga portālos, lai nenokavētu startus visnepiespiestākās atmosfēras sacensībās.

Kambīzes regate 2012

04.07.2012.

Ūdenssporta klubs Kambīze izsludina sacensības frīraideriem (tautas klase), kuras tiks rīkotas Rīgas HES ūdenskrātuvē. Sezonas garumā plānots organizēt 3 posmus, gada beigās noskaidrojot kopvērtējuma uzvarētāju, kurš balvā saņems pilnīgi jaunu HP portatīvo datoru! Otrās un trešās vietas ieguvēji arī saņems vērtīgas balvas no Dāvanu Serviss un vindsērfinga inventāra tirgotāja SurfPro. Būs arī vērtīga balvas katra posma sacensību uzvarētājam un veicināšanas balvas no Orbit.

Lasīt vairāk

Aicināti piedalīties visi tie burātāji, kuriem profesionālās sacensības ir bijis šķērslis sacensties ar profesionāļiem un savām iemaņām atbilstošu konkurentu. Profesionālo sportistu dalības ierobežojumi publicēti sacensību nolikumā NOR.

Plašāka informācija par sacensību noteikumiem publicēta sacensību nolikumā NOR.

Sacensību distance – astotnieks, ūdenī izvietotas 2 bojas perpendikulāri vējam (pusvējā).

Ja esi jau iekāpis kājsaitēs, ieāķējies trapecē vai arī brīvi burā jau vairākus gadus, Tu esi laipni aicināts ņemt dalību sacensībās. Neaizmirsti paņemt līdzi draugus!

Sacensību galvenie atbalstītāji: HP, Dāvanu Serviss, SurfPro.

Sacensības tiks organizētas brīvdienās pie piemērota stipruma vēja.

Paslēpt saturu

Kambīzes apmācība jūnijā

11.06.2012.

Aloha!

Esam uzsākuši vindsērfinga apmācību. Šobrīd ir ļoti pateicīgs laiks, jo ūdens ir sasilis un gaisa temperatūra turas ap +20 grādiem. Izņēmums ir šī pirmdiena, kad iepūta stingrāks ziemeļa vējš. Bet jau no otrdienas mūs atkal sagaida siltums.

Vēl mums ir “ienākušies” jaunie airu dēļi (SUP), ar kuriem ļaujam izbraukt kādu apli arī apmācāmajiem. Izbraukumi ar airu dēļiem ir lieliska iespēja izbaudīt mierīgu bezvēja vakaru kopā ar draugu, iroties pa Daugavu. Airu dēļus var noīrēt par 10 Ls//h (viens komplekts). “Supot” ir ļoti viegli! Apmācība aizņems tikai 5 min.

Sekošanas konkurss!!!

28.05.2012.

Piesakies SEKOT mūsu biznesa lapai, spied "IETEIKT draugiem" un esi laimīgais, kurš iegūs 1h garu individuālo apmācību!

Turklāt izmanto lielisku iespēju sadarbībā ar “Pērkam Kopā”!

Laimīgo uzvarētāju paziņosim 1.jūnijā.

Sezona ir atklāta!

02.05.2012.

Hei! Burāšanas sezona Rīgas HESā ir atklāta! 1. maijā pludmalē Ķekavas pusē pulcējās paprāvs burātāju bariņš, lai izbaudītu vējaini saulaino dienu, ko var uzskatīt par tādu kā oficiālu sezonas atklāšanu. Pagaidām vēl ūdens ir auksts un burāt labāk ir doties ar pašu siltāko hidrotērpu kāds vien ir atrodams, bet ar katru dienu tas iesilst un pavisam drīz jau varēsim atklāt apmācību sezonu.

Lasīt vairāk

Vēl kāds labs notikums. Mēs esam tikuši pie jauna un skaista apmācību inventāra! Dēļi izskatās lieliski! Buras, hidrotērpi, zābaciņi – īsāk sakot esam kārtīgi nodrošinājušies un gatavi audzēkņu uzņemšanai. Negribu vēl neko precīzi teikt, bet domāju, ka maija beigās jau viss ies vaļā.

Kamēr vēl īsti nav ieviesusies skaidrība par jaunā ceļa izbūvi uz mūsu iecienīto burāšanas vietu, šobrīd līdz pludmalei var nokļūt pa izbraukātu ceļu pāri pļavai. Iebraukšana ir gar veikalu, kas atrodas šosejas malā virzienā uz Daugmali. Ja kādam rodas neskaidrības, kā šo vietu atrast, lūdzu, zvaniet vai rakstiet mums.

Tiekamies uz ūdens un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai, par Kambīzes aktivitātēm!

Paslēpt saturu

Nopērc savam draugam dāvanu Stockmann!

18.04.2012.

Gribēju painformēt, ka Stockmann Trako dienu ietvaros mūsu sadarbības partneri LieliskaDavana.lv 4. stāvā ir izvietojuši savu stendu. Ja vēlies iepriecināt savu draugu/draudzeni vai kādu citu, aizej un nopērc viņam dāvanu tūlīt un pats dāvanā saņem braucienu ar kvadraciklu!

Lielā talka 21. aprīlī Rīgas HESā!

2012_0418
18.04.2012.

Vai esat gatavi lielajai talkai? 21. aprīlī tiekamies Rīgas HES ūdenskrātuves pludmalē Ķekavas/Daugmales pusē. Savāksim atkritumus un piekārtosim apkārtni. Piekļūšana pludmalei, kā zināms ir apgrūtināta, jo pie ierastās iebraukšanas vietas nu jau stāv 2 “ķieģeļi”, tādēļ mēs organizēsim drošu piekļuvi pa šo pašu ceļu (iespējams izdosies vienoties par vienas dienas atļauju iebraukt) vai pa citu ceļu.

Papildinfo sekos. Tiekamies 21. aprīlī!

Lielā talka 21. aprīlī Rīgas HESā!

27.03.2012.

Sveiki, draugi!

Ir noslēgusies ziemas vindsērfinga sezona un ar joni tuvojas jaunā – vasaras vindsērfinga sezona! Lai arī Rīgas HES ūdenskrātuvē vēl krājas no Daugavas augšteces sanestais ledus, Pāvilostā burātāji jau burā. Arī mēs nesnaužam. Kolīdz HES būs burājams, dosim ziņu, postēsim bildes, un visos citos iespējamos veidos gatavosimies jaunajai sezonai.

Ja Jums ir kādi jautājumi, droši zvaniet vai rakstiet mūsu instruktoriem:

Jaunumi

22.02.2012.

Pagājušās nedēļas nogalē Ķīpsalā noslēdzās 19. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2012″, kurā dalību Ķekavas stendā ņēmām arī mēs. Pasākums bija ļoti jauks, interesentu bija daudz, arī burātgribētāju tagad netrūkst. BET, gribu visiem atgādināt, ka ziemas sezona tikai tagad ir pašā plaukumā! Zvaniet mums, rakstiet, rezervējiet laikus, jo vasara nav aiz kalniem un sērfot vislabāk ir SĀKT mācīties ziemā.

Tiekamies uz ledus!

Balttour 2012

11.02.2012.

Šodien visi uz Ķīpsalu! Kā jau katru gadu arī šogad Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies 19. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2012″ no 10. līdz 12. februārim. Kambīze būs sastopama Ķekavas novada stendā no plkst. 13:00 līdz 15:00. Rādīsim un stāstīsim par ziemas vindsērfingu, kā arī par iespējām apgūt vasaras vindsērfingu.

Tiekamies šodien Ķīpsalā!

Kas jauns?

02.02.2012.

Huh, tik daudz kas noticis pa šo laiku! Bet, galvenais jaunums – ir klāt ledus! Jau esam paguvuši atklāt sezonu Ķīšezerā. Laika prognoze šķiet ideāla, jo pēc trakā Arktiskā aukstuma viļņa nāks piezemētāks aukstums un vējš. Tas ir īstais brīdis sasparoties visiem sērfot gribētājiem.

Un, vēl viens jaunums. Tiem, kam ir radusies vajadzība apsveikt kādu no saviem mīļajiem, tagad ir iespēja uzdāvināt dāvanu karti, kuru var iegādāties pie kāda no mūsu sadarbības partneriem: